Web tasarım

resim-1

Görüşme

İlk olarak müşterimizin ihtiyaçlarını doğru şekilde anlayabilmek için, şirket bünyesinde konu hakkında yetkili personellerin hazır bulunduğu bir g,,,,yaparız. Firmanın tüm departmanlarının yapılması planlanan web tasarımı ya da reklam çalışmasından beklentilerini dinleriz. Firmanın hizmet verdiği sektörü, hizmetlerini yada ürünlerini en iyi şekilde anlamaya çalışırız.

resim-2

Teklif

Görüşme sonunda ortaya çıkan ihtiyaçlara göre bir teklif hazırlarız. Teklifimiz benzer firmaların web tasarım tekliflerinin aksine son derece detaylıdır. Tekliften çok iş planının hem müşterimiz hem Reklam Fabrikası ekibi için bir iş planı teşkil etmesine özen gösteririz. Teklifimizin ilk görüşmede konuşulan tüm konuları ve müşterimizin tasarım ya da programlama konusundaki hassasiyetlerini kapsamasına dikkat ederiz.

resim-3

Sözleşme

Müşterilerimiz teklifimizi inceler, eğer şartları uygun buluyorlarsa bu teklife istinaden bir sözleşme imzalarız. Yine bu sözleşme sadece Netinteraktin değil müşterilerimizin de çıkarlarını mümkün olan en iyi şekilde korunmasının resmi dayanağıdır. Netinteraktif olarak proje başlangıcında bu sözleşmenin imzalanması bizim için çok önemlidir. Çünkü müşterilerimize gerçekleştireceğimizi vaad ettiğimiz projeye ve iş disiplinimize ne kadar çok güvendiğimizin en büyük kanıtı bu sözleşmedir.

resim-4

Tasarım Süreci

İmzalanan sözleşmenin ardından tasarım bölümümüz web sitesinin tamamlandıktan sonra nasıl görüneceğine dair bir eskiz tasarım hazırlar. Bu tasarım projenin bittiğinde nasıl görüneceğine ve nasıl çalışacağına dair herkese bir fikir verecektir. Hazırlanan tasarım üretime girmeden önce müşterilerimize sunuma çıkar. Projeden sorumlu olan şirket yetkilileri ile tasarımın ya da işleyişin detayları hakkında bu tasarım üzerinden konuşur ve gerekli görülen düzeltmeleri yaparız. Tasarım revizyonu konusunda Netinteraktif’de bir sınırlama bulunmamaktadır. Bizim çalıştığımız her eskiz tasarım değiştirilmeden üretime girecektir diye bir kural yoktur. Müşterilerimizin makul ve mantıklı her istekleri tasarıma revizyon olarak yansıtılır.

resim-5

Yazılım Süreci

Site içeriğinin web sitesinde nasıl verileceği, hangi bilgilerin hangi ortamlarda saklanacağı ve ziyaretçiler ile nasıl interaktif bir iletişim kurulacağı belirlendikten sonra veritabanı oluşturulması, admin paneli ve içerik yönetim sisteminin programlanması ve kullanıcı tarafının kodlanmasıyla yazılım sürecine devam edilir.

resim-6

Test Yayını

Yazılım Süreci tamamlandıktan sonra Browser testleri, hız testleri, gerekirse stres testi, site de yalnış ve ya kırık linklerin kontrolü, Web standartlarına uygunluğunun denetlenmesi, Tüm ekran çözünürlüklerinde teste tabi tutulması gibi testler yapılır.

resim-7

Eğitim

Proje tamamlandıktan sonra müşterilerimizin kendilerine sunulan sistemi en verimli şekilde kullanabilmeleri için, ilgili firma yetkililerine eğitimler veririz. Netinteraktif (CMS)’nin kullanımı son derece basit olduğu için bu eğitimlerin yaklaşık olarak 20 dakika sürdüğünü söyleyebiliriz. Eğitimlerimiz ücretsizdir ve firmalar istedikleri kadar personelleri için eğitim talebinde bulunabilirler.

resim-8

Proje Teslimi

Tüm analizler ve süreç yönetimi tamamlandıktan sonra profesyonel iş ve gizlilik sözleşmelerinin onaylanması sonrasında sistemin beta(test) yayınına alınmasıyla birlikte bütçe/ödeme planına uygun proje sonlandırılmaktadır.

TÜRKİYE’DE BİR İLK!

Beta yayını ile birlikte projeniz firmamız tarafından 1 yıllık ücretsiz bakım ve destek sözleşmesi kapsamına alınmaktadır.